26 Temmuz'da Sinemalarda Vizyona Girecek 'Deadpool & Wolverine' Filminden Fragman İzlenme Rekoru Geldi

“Herkes mutlu bir son hak eder” sloganıyla yoluna çıkan ve senenin en merakla beklenen filmleri arasında üst sıralarda yer alan ‘Deadpool & Wolverine’ filminin ilk fragmanı izlenme rekoru kırdı. ABD’de bu sene 58’incisi gerçekleşen Super Bowl arasında tüm dünya ile paylaşılan fragman, 24 saat içinde 365 milyon kez seyredildi.

Marvel Sinematik Evreni’nin en özgün kahramanlarından Deadpool geri dönüyor. Ryan Reynolds’ın başrolünde yer aldığı ‘Deadpool & Wolverine’ filminin ilk fragmanı izlenme rekoru kırdı. 26 Temmuz’da sinemalarda vizyona girecek olan filmin fragmanı, 24 saat içinde 365 milyon kez görüntülenerek tüm zamanların fragmanı en çok izlenen filmi unvanını kazandı. 

Shawn Levy’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve Ryan Reynolds’ın Deadpool karakterine yeniden hayat verdiği filmde Reynolds’a Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie UggamsKaran Soni ve Matthew Macfadyen eşlik ediyor. 

Shawn Levy ile Ryan Reynolds’ın aynı zamanda senaristleri arasında da yer aldığı ve Marvel Sinematik Evreni’ne bambaşka bir yön verecek olan ‘Deadpool & Wolverine’26 Temmuz’dan itibaren IMAX ve 3D olarak sinemalarda seyredilebilecek. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Leave a Reply