Başkan Sarıkurt Ziyaretlerini Sürdürüyor

Seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Çorlu Belediye Başkanı ve Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt, esnaf odaları ve dernek ziyaretlerine devam ediyor.

CHP Çorlu İlçe Başkanı Cüneyt Akar, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte seçim çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediye Başkanı ve Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt, son olarak esnaf odaları ve derneklerle bir araya geldi.

Çorlu’da faaliyet gösteren Madeni Eşya ve Elektrikli Aletleri Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Rüstem Duman, Terziler Konfeksiyon Tuhafiye Giyim Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Nazmi Çolak, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Türkan Kuluptakan, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Recep Karıksız, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Osman Tunca, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Yusuf Gümüş ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Trakya Vanlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şevket İçem ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret eden Çorlu Belediye Başkanı ve Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt; yöneticiler, üyeler ve çalışanlara misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür etti.

Oda ve dernekler nezdinde faaliyet gösteren esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunan Sarıkurt, seçim süresince kentte bulunan tüm kuruluşları ziyaret ederek yeni dönem için planlanan projeler ve yürütülecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

Bugüne kadar daha güzel, daha çağdaş, daha yaşanılabilir bir Çorlu için durmaksızın çalıştıklarını ve bundan sonra daha çok çalışacaklarının altını çizen Çorlu Belediye Başkanı ve Çorlu Belediye Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt, Çorlu’yu hep birlikte yönetmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Sarıkurt, ziyaretler sırasında kendisine gösterilen yakın ilgi ve desteklerin kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederek bu ilgi ve desteğe layık olmak için yılmadan çalışacağını sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Leave a Reply