Darıca'da birlik ve beraberlik ruhu hakim

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ile Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, derneklerle bir araya gelerek ‘Ortak Akıl’ sözünü tutuyor.

Sivil toplum kuruluşları ile her daim bir araya gelerek onların talep, öneri ve isteklerini dinleyen AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ile Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, dernek başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Oltu Dernekler Federasyonu Başkanı Taner Sağlam ve Erzurum Oltu Köy Dernek başkanlarıyla Müstesna Kafe’de araya gelen iki başkan, istişarelerde bulundu.

ORTAK AKIL VURGUSU

Köksal Şakar ve Muzaffer Bıyık, her zaman ‘Ortak Akıl’ ile Darıca’nın yönetilmesi vurgusu yaparak, yönetimde herkesi söz sahibi yapıyor. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ile Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Oltu Dernekler Federasyonu Başkanı Taner Sağlam ve Erzurum Oltu Köy Dernek başkanlarına sohbetleri için teşekkür etti. Oltu Dernekler Federasyonu Başkanı Taner Sağlam da kendilerini her daim dinleyen ve yanlarında olan Şakar ve Bıyık’a 31 Mart yerel seçimlerinde başarı temennilerinde bulundu.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI

Sivil toplum kuruluşları buluşmaları kapsamında AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ile Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık; Gümüşhaneliler Derneği’ni, Kars Digor Türkmeşen Köyü Derneği’ni, Giresun ili, Çamoluk ilçesi, Okçaören Köyü Derneğini, Darıca Çayırova Kahramanmaraşlılar Derneği’ni, Ardahan ili, Hanak İlçesi, Karakale Köyü Derneği’ni, Trabzonlular Derneği’ni, Kocaeli Bilecikliler Derneği’ni ve son olarak da Darıca Dernekler Federasyonu’nu ziyaret etti. Köksal Şakar ve Muzaffer Bıyık, ziyaret ettikleri derneklerde ‘birlik ve beraberlik’ mesajları verdiler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Leave a Reply