Kolpaçino 4 4’lük Şimdi Yalnızca Prime Video’da Yayında

2024 yılında sinemada en çok izlenen üçüncü film olan Kolpaçino 4 4’lük, önceki hikayelerde kendisine kazık atan eski dostlarıyla hesaplaşmaya karar veren Özgür’ün hikayesini konu alan filmin yönetmenliğini Kamil Çetin üstleniyor. 

Türkiye’nin sevilen komedi serisi Kolpaçino’nun dördüncü filmi Kolpaçino 4 4’lük, macera ve kahkahayı bir araya getiriyor. Başrolde yer alan Özgür (Şafak Sezer), her zamanki gibi başını beladan kurtaramaz ve kendini bir dizi komik ve absürt olayın ortasında bulur. Özgür’ün geçmişte kendisine ihanet eden, dost bildiği kişilerle yüzleşmesini ve bu süreçte yaşadığı komik ve absürt olayları konu alan Kolpaçino 4 4’lük, Özgür ve Sabri’nin aralarındaki düşmanlığı sona erdirmek ve geçmiş hesaplaşmalarını çözmek için bir araya gelmeleriyle başlar. Tayfun, nişanından önce son bir kumar gecesi düzenler ve bu özel gecede Özgür’ü de yanına davet eder. Ancak, Vural ve ekibinin aynı mekana gelmesiyle işler bir anda karışır ve Özgür ile ekibi kendilerini, dolandırıcılık, yanlış anlamalar ve beklenmedik sürprizlerle dolu bir macerada bulur. 

Kasada Parti, Kolpaçino 3 Devre ve Ketenpere gibi en sevdiğiniz Şafak Sezer filmlerini izlemek için Prime Video’ya göz atın!

Yönetmen: Kamil Çetin

Senaryo: Şafak Sezer

Oyuncu Kadrosu: Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Leave a Reply